SYNTYNYT 1971, ASUINPAIKKA UUSIMAA
| Sija 2024: | 6561 | |
| Ansiotulo 2024: | 96 460 € | |
| Pääomatulo 2024: | 233 470 € | |
| Veroprosentti 2024: | 34 % | |
| Ansio- ja pääomatulot 2024: | 329 930 € |
12
×
|
| Verokoneessa tuloja yhteensä: |
9 134 647
€
|
|
| Verokoneessa veroja yhteensä: |
2 831 493
€
|
*sija
*M €
| Vuosi | Henkilön asema | Suomalaisen vuosituloa | Kokonaistulot (M €) | Ansiotulot (M €) | Pääomatulot (M €) | Veroprosentti | Sijoitus kokonaistuloissa | Sijoitus ansiotulossa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 |
12
×
|
0,33 | 0,10 | 0,23 | 33,7 | 6561 | 55750 | |
| 2023 |
10
×
|
0,27 | 0,06 | 0,21 | 32,3 | 8281 | 54057 | |
| 2022 |
9
×
|
0,26 | 0,13 | 0,13 | 35,9 | 10319 | 34313 | |
| 2021 |
9
×
|
0,23 | 0,13 | 0,11 | 36,9 | 13507 | 29512 | |
| 2020 |
7
×
|
0,17 | 0,11 | 0,06 | 35,0 | 20843 | 40953 | |
| 2019 |
5
×
|
0,13 | 0,13 | 0,00 | 36,1 | 35162 | 21946 | |
| 2018 | Rakennusyritys Raitayhtiöiden perustaja, Consti Yhtiöiden johtaja |
7
×
|
0,17 | 0,14 | 0,04 | 37,9 | 18000 | 19275 |
| 2017 | Rakennusyritys Raitayhtiöiden perustaja, Consti Yhtiöiden johtaja |
12
×
|
0,28 | 0,14 | 0,13 | 37,1 | 6522 | 15111 |
| 2016 | Rakennusyritys Raitayhtiöiden perustaja, Consti Yhtiöiden johtaja |
10
×
|
0,25 | 0,16 | 0,09 | 39,0 | 6706 | 11191 |
| 2015 | Consti Yhtiöiden johtaja, entisen Rakennusyritys Raitayhtiöiden perustaja |
42
×
|
1,01 | 0,16 | 0,85 | 35,0 | 675 | 10071 |
| 2014 |
14
×
|
0,34 | 0,14 | 0,20 | 36,3 | 3346 | 14641 | |
| 2012 |
5
×
|
0,12 | 0,12 | 0,00 | 35,4 | 29293 | 20016 | |
| 2009 | Rakennusyritys Raitayhtiöiden omistaja |
258
×
|
5,38 | 0,09 | 5,29 | 28,0 | 11 | 9254 |
| 2002 | 0,19 | 0,03 | 0,17 | 29,0 | 6709 | 7181 |